darmowe konto - darmowe ogłoszenia
Ident. 733625298
Liczba wyświetleń: 323

Wirtualna biblioteka

DATA ROZPOCZĘCIA
30-06-2020 18:00 / Wt
DATA ZAKOŃCZENIA
30-06-2020 Wt
LOKALIZACJA
Gostyń
ADRES
u. Wrocławska 257
ORGANIZATOR
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Gostyniu
OGŁOSZENIODAWCA
Biblioteka Gostyń

KATEGORIE
  • Kultura i sztuka
Szanowni Państwo,
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Gostyniu zaprasza do udziału w wirtualnych spotkaniach z znakomitymi twórcami takimi jak m.in. Łukasz Orbitowski, Karolina Wilczyńska czy Olga Wiechnik .Powstała strona internetowa http://wirtualnabiblioteka.gostyn.pl/, która będzie miejscem gromadzenia wirtualnych działań biblioteki. A zainteresowane osoby, które będą chciały uczestniczyć w spotkaniu, mogą dołączyć do niego wysyłając swój adres mailowy na: zgloszenia@wirtualnabiblioteka.gostyn.pl. Wówczas zostanie im przesłana instrukcja korzystania z oprogramowania do wideokonferencji oraz link pozwalający dołączyć do wydarzenia. Pierwsze spotkanie odbędzie się 30 czerwca 2020 r o godz. 18.00 z podróżnikiem Piotrem Wnukiem, który opowie o swoich licznych wyprawach m.in. do Wietnamu, Laosu, Kambodży.
Działania te zostały wsparte poprzez dofinansowanie ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Kultura w sieci.

Dodane linki

Reklama

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.