O nas

 

Misja.

Naszą misją jest w najlepszy sposób połączyć osoby poszukujące z organizatorami wydarzeń.

Przede wszystkim ułatwiamy Organizatorom ogłoszenie informacji o wydarzeniach, które tworzą. Potencjalnym uczestnikom ułatwiamy odnalezienie interesującego ich eventu w niezwykle prosty i przystępny sposób. Jesteśmy więc mostem, który łączy te dwa światy nie mogące bez siebie istnieć.

 

Dlaczego eventum24.pl ?

Odpowiedź jest prosta! Eventum, to z łaciny wydarzenie. 24, ponieważ przez 24 godziny na dobę możecie szukać wydarzeń, a organizatorzy przez 24 godziny na dobę mogą dodawać kolejne ogłoszenia, abyście byli zawsze na bieżąco. PL, ponieważ skupiamy się na eventach odbywających się w Polsce.

 

Jakie ogłoszenia tu znajdziesz?

Otóż wydarzenie, zwane również eventem, to nie tylko impreza, koncert, czy festiwal. Wydarzeniem jest również wystawa, przedstawienie teatralne, seans filmowy, widowisko, występ, festyn, zawody, konkurs, turniej, mecz, promocja, przetarg, inwestycja, wycieczka, kolonia, turnus, pielgrzymka, szkolenie, kurs, prelekcja, sympozjum, różnego rodzaju zebranie, zjazd, zgromadzenie, i inne spotkania. Tak więc, jeżeli chcesz ciekawie spędzić czas i uczestniczyć w evencie, który nie jest popularny, to też znajdziesz u nas coś dla siebie.

 

Ogólne zasady działania eventum24.pl

1. Osoby poszukujące.
Aby poszukiwać ogłoszeń, nie trzeba mieć żadnego konta. Jeżeli jednak poszukująca osoba chce korzystać z dodatkowych, pomocnych funkcji, musi założyć konto (które jest bezpłatne) na eventum24.pl . Cały proces jest krótki i banalny.

2. Ogłoszeniodawcy.
Aby dodawać ogłoszenia konieczne jest założenie konta Ogłoszeniodawcy. Zarówno rejestracja jak i prowadzenie konta są bezpłatne. Do rejestracji jest konieczny m.in. NIP. Aktywuj konto poprzez linka, którego otrzymasz na e-maila (jeżeli nie widzisz e-maila, sprawdź folder Spam).

3. Następnie zaloguj się i korzystaj za darmo (tylko promowanie ogłoszeń jest płatne).

Jeżeli nie możesz posiadać konta, a jesteś Organizatorem wydarzenia, poproś najbliższego Ogłoszeniodawcę, aby umieścił Twoje ogłoszenie.

Pamiętaj, aby nie umieszczać ogłoszenia o wydarzeniu, które dodał już inny Ogłoszeniodawca, ponieważ może to dezorientować Poszukującego.

 

Życzymy powodzenia i udziału w wielu wydarzeniach!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.