darmowe konto - darmowe ogłoszenia
Ident. 926755887
Liczba wyświetleń: 189
Zgłoś naruszenie
Wydarzenie Wirtualne

Warsztaty pisarskie z Marcinem Wrońskim

DATA ROZPOCZĘCIA
09-12-2020 18:00 / Śr
DATA ZAKOŃCZENIA
09-12-2020 20:00 / Śr
LOKALIZACJA
Gostyń
ADRES
ul. Wrocławska 257
ORGANIZATOR
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Gostyniu, Muzeum w Gostyniu, Gostyński Ośrodek Kultury Hutnik, Wydawnictwo Oficynka
OGŁOSZENIODAWCA
Biblioteka Gostyń

KATEGORIE
  • Kultura i sztuka
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych warsztatem pisarskim na spotkanie on-line z Marcinem Wrońskim 09 grudnia 2020 r. o godz. 18.00. Nasz gość specjalny to pisarz i dramaturg, autor cyklu kryminałów retro o komisarzu Maciejewskim. Laureat m.in. Nagrody Wielkiego Kalibru i dwukrotnie Nagrody Wielkiego Kalibru Czytelników. Debiutował w 1992 roku, popularność i życie z pióra przyniósł mu jednak cykl kryminałów retro o komisarzu Maciejewskim rozpoczęty w 2007 roku „Morderstwem pod cenzurą”, a zakończony „Glinami z innej gliny” (2018) – zbiorem opowiadań kryminalnych z udziałem Ryszarda Ćwirleja, Roberta Ostaszewskiego i Andrzeja Pilipiuka.
Warsztaty odbędą się poprzez platformę Cisco Webex, wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie chęci uczestnictwa w wydarzeniu na adres mailowy czytelnia@biblioteka.gostyn.pl, wówczas przekażemy link do spotkania.

Dodane linki

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.