darmowe konto - darmowe ogłoszenia
Ident. 664146757
Liczba wyświetleń: 1987

Twórcza zabawa. Gostyński Dekameron.

DATA ROZPOCZĘCIA
07-04-2020 Wt
DATA ZAKOŃCZENIA
30-06-2020 Wt
LOKALIZACJA
Gostyń
ADRES
ul. Wrocławska 257
ORGANIZATOR
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Gostyniu
OGŁOSZENIODAWCA
Biblioteka Gostyń

KATEGORIE
  • Kultura i sztuka
Inspirowani wydarzeniami z pisarstwa Giovanniego Boccaccio, gdy mieszkańcy Florencji w czasie epidemii dla zajęcia czasu tworzyli własne utwory, proponujemy zabawę będącą literacko – społeczną kroniką wydarzeń, w których uczestniczymy.
Co kilka dni na fb Biblioteki pojawiać się będzie zadany temat. Prosimy o tworzenie w domach prac, które następnie należy przesłać na adres e-mail dyrektor@biblioteka.gostyn.pl.
Prace muszą dotyczyć zadanego tematu, a także zawierać motyw związany z obecną sytuacją, tak by oddać atmosferę i realia, w których się znaleźliśmy jako społeczeństwo.
Dopuszczalne są następujące formy twórcze: szort opowiadanie fabularne w dowolnym gatunku (max. 1 strona A4), miniatura komiksowa (jednoplanszówka), wiersz, fraszka, limeryk, felieton.100 najlepszych prac zostanie wydanych przez Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy w Gostyniu po ustaniu pandemii w formie antologii pt. Gostyński Dekameron.

Dodane linki

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.