darmowe konto - darmowe ogłoszenia
Ident. 261181083
Liczba wyświetleń: 190
Zgłoś naruszenie
Wydarzenie Realne

Czytaj z Franciszką 2.0

DATA ROZPOCZĘCIA
01-06-2021 Wt
DATA ZAKOŃCZENIA
31-08-2021 Wt
LOKALIZACJA
Gostyń
ADRES
-
ORGANIZATOR
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Gostyniu
OGŁOSZENIODAWCA
Biblioteka Gostyń

KATEGORIE
  • Kultura i sztuka
Pod hasłem "Czytaj z Franciszką 2.0" zostanie zorganizowana kampania społeczna promująca czytelnictwo za pomocą niekonwencjonalnych wydarzeń w gostyńskiej przestrzeni miejskiej, dzięki dofinansowaniu z Ministerstwa Kultury,Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Przeprowadzony zostanie warsztat z muralistyki pod kierunkiem artysty lidera, na zakończenie warsztatu artysta wykona na obiekcie Biblioteki nowy, werystyczny mural Franciszki Wilczkowiakowej, na podstawie nowo odkrytego materiału fotograficznego.
Siłami gostyńskich miłośników fotografii i archiwaliów zostanie przygotowana wystawa plenerowa poświęcona Franciszce Wilczkowiakowej, Zofii Sokolnickiej, Irenie Stablewskiej i Towarzystwu Czytelni dla Kobiet.
Podczas wernisażu odbędzie się spotkanie z Olgą Wiechnik.
Odbędzie się 5 wydarzeń plenerowych, w różnych lokacjach miasta polegających na aktywnej opowieści o współczesnej literaturze i jej problematyce.

Dodane linki

Reklama

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.